Drukuj
Kategoria: Aktualności

 

 

 

 

 

Lista dzieci zakwalifikowanych

 

do Samorządowego Przedszkola Publicznegow Kaliskach

 

na rok szkolny 2020/2021  (wg roku urodzenia)

 

(Na podstawie art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe w zw. z § 11 b. Rozporządzenia MEN z dnia 25 marca 2020 r.

zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

Rodzic / prawny opiekun kandydata potwierdza wolę przyjęcia dziecka do Samorządowego Przedszkola Publicznego w Kaliskach

w sposób zdalny poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   do dnia 8 kwietnia br.

 

DEKLARACJĘ  OŚWIADCZENIA WOLI  WYPEŁNIAJĄ  RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI DZIECKA ,

KTÓRE PO RAZ PIERWSZY  BĘDZIE UCZĘSZCZAŁO DO NASZEGO  PRZEDSZKOLA OD 1 WRZEŚNIA 2020 ROKU   !

 

Oświadczenie woli - TUTAJ

 

 

Dzieci 3 - letnie

1. Chwała Pola

2. Felska Martyna

3. Włodaczyk Emil

4. Warmbier Karolina

5. Prabucka Lena

6. Szczepaniak Paulina

7. Kulas Borys

8. Reinholtz Jowita

9. Groth Olga

10. Skowronowska Zofia

11. Czapiewska Hanna

12. Szczepaniak Oliwier

13. Haronek Roksana

14. Cherek Marcel

15. Grulkowska Paulina

16. Eliasz Olga

17. Marulski Antoni

18. Koprowska Zofia

19. Łojewski Tymoteusz

20. Malinowska Antonina

21. Ossowska Kornelia

 

Dzieci 4 - letnie

1. Bielińska Dorota

2. Bona Bianka

3. Cherek Anastazja

4. Cywińska Maria

5. Dąbrowska Antonina

6. Dębiński Dominik

7. Doczyk Igor

8. Gołuńska Oliwia

9. Groth Zuzanna

10. Grzywacz Tymoteusz

11. Jastrzębski Artur

12. Kaszubowski Marcel

13. Kolińska Zofia

14. Koprowska Nell

15. Kropisz Kordian

16. Kuczkowski Antoni

17. Kujawski Wiktor

18. Kutela Emilia

19. Majewska Zuzanna

20. Mechliński Nikodem

21. Nierzwicki Teodor

22. Osnowska Zuzanna

23. Ossowski Franciszek

24. Prabucki Franciszek

25. Smolinska Nadia

26. Szarmach Lucyna

27. Szczubełek Ksawery

28. Schutzmann Zofia

29. Świtała Lena

30. Troka Pola

31. Wysokińska- Grzywacz Maja

32. Zabrocka Maja

33. Zimny Maciej

34. Zimny Zuzanna

35. Hydes Zofia

36. Szatkowski Filip

37. Niemczyk Wit

38. Weber Bartosz

39. Sreberska Małgorzata

40. Plombon Maja

41. Otta Dariusz

42. Piankowska Kornelia

43. Judzińska Julia

 

 

Dzieci 5 - letnie

1. Barbach Leonard

2. Barłóg Julia

3. Beling Antoni

4. Bielińska Oliwia

5. Burczyk Jakub

6. Drzewicka Paula

7. Formella Igor

8. Glaner Laura

9. Jakubowska Dagmara

10. Kaszubowski Markus

11. Kielbratowski Marcin

12. Krajewski Cezary

13. Kromer Leon

14. Krużycki Jan

15. Ciemiński Igor

16. Kwaśniewski Maciej

17. Łangowska Zuzanna

18. Marulski Mikołaj

19. Miszewska Nadia

20. Nadolska Laura

21. Niedzielska Natalia

22. Nierzwicka Wiktoria

23. Plata Paulina

24. Połom Mikołaj

25. Regliński Gabriel

26. Rożek Oliwier

27. Schramka Michał

28. Sikora Kazimierz

29. Skowronowska Aleksandra

30. Skórczewska Emilia

31. Stefaniak Jan

32. Szczepaniak Fabian

33. Szumała Lena

34. Tomana Stanisław

35. Weisbrot Karol

36. Knitter Szymon

37. Cejer Irena

38. Szarmch Magdalena

39. Kulas Antonina

40. Nadolski Martin

41. Dembek Łucja

42. Knopa Igor

43. Badziąg Pola

44. Czeplina  Miłosz

 

Dzieci 6 -letnie

1. Barzowski Oliver

2. Beling Lena

3. Bona Jakub

4. Chilewski Ksawery

5. Cywiński Jan

6. Czeplina Aleks

7. Ćwiklińska Maja

8. Doczyk Julia

9. Gołuńska Julia

10. Grzywacz Agata

11. Iker Antonina

12. Jankowski Bartosz

13. Kaszubowski Adam

14. Kruszyński Franciszek

15. Lech Amelia

16. Ługowska Sandra

17. Marocka Oliwia

18. Marynowska Sabina

19. Moczyński Aleks

20. Orlikowski Kuba

21. Otta Anastazja

22. Ringwelska Lena

23. Smolinska Helena

24. Smolinska Nikola

25. Stopa Michalina

26. Tłuścik Lena

27. Truskowska Nadia

28. Trzciński Kamil

29. Weisbrot Alan

30. Wyrzykowska Maria

31. Dębińska Anna

32. Gramatowska Aleksandra

33. Tocha Mikołaj

34. Kropisz Aleksander

35. Wilanowska Nikola

36. Schmidt Julia

37. Knopa Dominika

38. Warmbier Aleksandra

39. Begier Fabian

40. Fiałek Sara

41. Mąkosa Wiktor